Codzieność

Temat rzeka relacje damsko-męskie.

Obszerny temat relacje damsko-męskie, ale nie bójcie się będzie krótko, zwięźle i na temat.

Kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa. Dwa różne światy. Dwa różne charaktery. Gorzej jak maja identyczne 😀

Staranie, rozmowa.

Kobiety są bardziej emocjonalne mężczyźni mniej, ale są i tutaj wyjątki. Zbudowanie relacji damsko-męskiej to ciężka praca. Porównam to do dziecka- najpierw ‘’powstaje dziecko’’(związek), dziecko się rodzi (dbasz o związek) dziecko rośnie (miłość, zaufanie, zaangażowanie) … Starania, starania, starania. Zdrowa relacja powstanie tylko wtedy, gdy oboje tego będziecie chcieć. ‘’Bo do tanga trzeba dwojga’’. Rozmowa, czyli dialog nie monolog to jest punkt zwrotny. Ty droga kobieto nie będziesz wiedziała nic o swoim facecie, gdy nie dasz mu dojść do słowa. Zaś ty drogi mężczyzno słuchaj ona wszystko Ci powie. Nawet jeżeli macie nerwy na siebie lub doprowadzacie się do białej gorączki nie trzymajcie tego w sobie, wyduście to. Pokochaliście się SUPER, ale rozwijajcie dalej tą relacje. Mówię i słucham to powinno być wasze motto.

Zaufanie, troska, szczerość.

Facet wydaje się być prostym umysłem chociaż nie zawsze. Jeżeli on się Ciebie pyta – Kochanie podobają Ci się te buty? Oczekuje odpowiedzi Tak albo Nie. A jeżeli ty prawie na ich widok sikasz po nogach a jemu mówisz Nie skarbie. On to odczuje albo i nie. Ale nie miej później pretensji że już ani razu się nie zapyta, czy coś Ci się podoba. Skoro pyta to znaczy że chce je kupić i to nie ważne że kosztują pół jego pensji. Głupi przykład, ale szczerości brak, troska-chce Ci sprawić przyjemność ty to odrzucasz. A za jakiś czas ty mu powiesz bezpruderyjnie-Tak k***a nie kupiłeś mi tamtych butów. On chciał, ale ty dałaś ciała. Ufasz mu/jej daj mu/jej wyjść nie pisz co 5 minut – Co robisz kochanie? Co może robić? Bawi się ze znajomymi. Od urojeń są lekarze. Zaufaj bez zaufania nie ma nic.

Akceptuj, zrozum, kochaj

X lat temu związałaś się z nim (80kg, 160cm) nie oczekuj po 5 latach że on pójdzie nagle na siłownie. ‘’Widziały Gały co brały’’. Ona co dwa dni wychodzi na siłownię-nie oczekuj że nagle rzuci to i będzie siedzieć na kanapie. Zaakceptuj przecież kilka lat do tylu pokochałaś właśnie tego człowieka. Ona ma napięcie przedmiesiączkowe nie denerwuj jej, pomóż. Dać ciepłą herbatę a jeszcze lepiej wino i czekoladki. Obejrzyj z nią jakaś kretyńską komedie, przytul, pomasuj. On miał ciężki dzień w pracy zrób coś miłego dla niego. Wystrzałowa bielizna, taniec, masaż, kąpiel. A nie tak bo Ty to k***a zawsze taki/taka sfrustrowana/y. Kochaj, kochaj, kochaj. Tu chyba nie muszę nic dodawać.

Pamiętajcie tak mówią jak nie ten/ta to inny/inna. Owszem, ale problemy (relacje damsko-męskie) zawsze pozostaną takie same. Myślisz że jak nie potrafisz docenić tego człowieka innego docenisz?

K***a nie, nie wiem co Ci chodziło po głowie. Czytaj kurka. ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *