Codzieność

Postanowienia Noworoczne.

Sylwester już był teraz nadszedł Nowy Rok. 01.01.2020, czyli czas na Postanowienia Noworoczne. Jest to ważna kwestia, ponieważ nasze postanowienia będą nam towarzyszyć przez całe 12 miesięcy. Ja jestem na etapie początkowym. To znaczy przemyśleń. Chce dać z siebie wszystko w tym roku. Zeszły rok był jaki był i mam nadzieje, że już się nie powtórzy.

01.01.2019r był podobny do tego, tak samo głowiłam się nad Postanowieniami Noworocznymi. Zapał ogromny, chęć poprawy, zmiana trybu życia i wiele więcej. Pamiętam, że pierwsze co mi wpadło do głowy to dieta i zmiana trybu życia. Więc zrobiłam szybką rozpiskę diety pierwsze dni trzymałam się i to kurczowo, ale z czasem zapał zniknął. Podejrzewam, że tak jest w większości społeczeństwa. Dlatego biorę nogi za pas i idę do boju. Wiem jedno ze wszystkie Postanowienia Noworoczne spisze na kartce i powieszę na widoku.

Wasze Postanowienia Noworoczne.

Nie chce wam matkować chociaż czasami mi się zdarza. To jest wasze życie i wasza sprawa. Każdy ma swoje cele, priorytety, do których chce dążyć. Dla jednych będzie ogromnym osiągnieciem-zrzucenie wagi dla drugich kupno nowego mieszkania. Ludzie są rożni maja różne pasje, hobby. Możecie sobie wypisać milion pomysłów, ale nie musicie. Nic na siłę. To nie jest tak że presja jest, bo jej nie ma. Możesz totalnie się odróżniać od innych i w ogóle nie mieć postanowień. Nie musicie od razu przewracać swojego życia do góry nogami. Wystarczą drobne zmiany np. zamiast po pracy usiąść na kanapie przebierz się i wyjdź chociaż raz w tygodniu pobiegać. Wiem pomyślicie co ona pisze? Oczywiście łatwo mi pisać, ale wiem jako mama, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy chcieć. Rozumiem sama w tamtym roku zawaliłam i nie ukrywam tego. Ale teraz mam lepszą motywację. Każdy z Was musi znaleźć swoja „muzę”. A czy Państwo to wykorzystacie to musicie już sami wiedzieć.   

W tym nowym roku życzę Wam wytrwałości i cierpliwości.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *