Miszmasz

Polskie filmy w 2020r.

Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam oglądać polskie filmy. Znajduje w nich wszystko śmiech, łzy itp. Rzecz jasna są filmy które uważam za totalną katastrofę. I jakbym mogła pominąć wspaniałych aktorów. Nie przedłużając przejdę do sedna.

Polskie filmy w 2020r.

1. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” film oparty na faktach. Ma ukazać oblicze prawdziwego gangstera. Co prawdzie w kinach już leciał ale jeszcze go nie widziałam. Poluje na niego ze względu na aktorów. Pierwszy aktor Piotr Rogucki wybitny muzyk, Jan Frycz wybitny aktor i Natalia Siwiec piękna fotomodelka. Myślę że film jest z pazurem więc ja już rączki zacieram.

2. Psy 3. W imię zasad cóż więcej mogę dodać. Oh, Oh, Oh. Aktorzy sama śmietanka Linda, Pazura, Fabijański, Baka, Dorociński. Także film gangsterski i to już trzecia część.

3. 365 dni tutaj aktorzy mniej znani. Polska wersja 50 Twarzy Grey´a. Wiec liczę ze film będzie kipiał seksem i był choć trochę podobny do Grey´a lub nawet ciut lepszy.

4. W lesie dziś nie zaśnie nikt pierwszy myślę ze od bardzo dana polski horror. Jestem bardzo ciekawa czym zaskoczy nas producent. Jedno już wiem ze w lesie nikt nie zaśnie.

5. „Bad Boy” film Patryka Vegi już nie długo premiera. Myślę ze znowu kultowy film. Piłka nożna i kibole to dwa idealne połączenia. Podejrzewam ze nie zabraknie ostrych scen.

To tylko pierwsza część polskich filmów 2020r. Za jakiś czas kolejna część. Moze teraz dla odmiany część filmów zagranicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *