Perfumy

Sì Intense Armani

Perfum Si Intense od Giorgio Armani

…kto by jej nie chciał mieć.

Ten śliczny flakon perfumy , jej ciężkość a w środku jest tak doskonale skomponowany zapach kobiecości. Kobiety odważnej i co najważniejsze seksapilu. Również kojarzy mi się ona z elegancją. Wystarczy jedno pryśniecie a czuje się od razu. Wiadomo aż szkoda takiej perfumy używać ‘’do sklepu’’ przynajmniej mi. Nie wiem jak inne Panie, ale o gustach się nie dyskutuje. Flakonik co prawda jest czarny. Moim zdaniem to bardziej zachęca do kupienia czy używania jej. Piękno tkwi w prostocie a czarna buteleczka bardziej prosta nie mogła być. Każda nuta zapachowa jest tak idealnie wyważona. Ponadto czarna porzeczka według mnie jest na pierwszym miejscu ale ani jej za dużo ani za mało. I najważniejsze perfum   nie dusi. Utrzymuje się długo jak każda z serii Giorgio. Dla mnie pełne chapeau bas dla Armani Giorgio. Cena owszem jest utrzymana powyżej średniej, ale za całokształt warto kupić.

Moja Historia – Właścicielką perfumy jestem co prawda stosunkowo krótko, bo od sierpnia 2018r. Miałam okazje ją kupić, ale na moje szczęście i na szczęście mojego portfela dostałam w prezencie. Pewnie pomyślicie kto takie prezenty robi. Podpowiem wam to nie był mąż. Ale osoba równie mi bardzo bliska jak on. Już was nie trzymam w niepewności. Otrzymałam Si Intense od mojej teściowej. Pomyślicie że jestem szczęściarą i macie racje.

Więc

Jeśli jeszcze jej nie macie -musicie ja mieć!!!

Dla mnie idealny duet. —>> Perfum Si Intense Armani w roli głównej świetnie się komponuje z pomadka od Isa Dora 64 TRUE RED i lakierem do paznokci od Chanel 500 ROUGE ESSENTIEL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *