Codzieność

Lampki Led (nie)choinkowe inspiracje.

U nas od wczoraj już nie ma śladu po choince. Wszystkie bombki,łańcuchy i ozdoby poszły już do piwnicy. Jedynie co zostało to lampki Led jakoś ciężko mi się z nimi rozstać. Pomyślałam ze gdzieś je „poupycham” tylko akurat nic mi na myśl nie przychodziło. Postanowiłam przysiąść i poszukać inspiracji w Internecie. Wiadomo jak pomyślałam tak zrobiłam ale nie zapomniałam o Was i stwierdziłam że się podzielę tymi perełkami.

Świetnie się sprawdzi obok Waszych ulubionych zdjęć rodzinnych na kominku lub komodzie w salonie.

Nie wiesz co zrobić ze starymi butelkami już mam dla Was sposób. Na pewno przydadzą się takie mini lampki 10Led lub 20Led znajdziecie również lampki z korkiem.

Wspaniały pomysł z wykorzystaniem piłeczek pingpongowych. Wystarczy mała dziurka i gotowe.

Kto nie ma ponad setki zdjęć w domu? Ramek już nie ma gdzie stawiać a tu takie cudo. Wystarczą światełka, klamerki i zdjęcia i gotowe.

Fantastyczne wykorzystanie przy lustrach tak jak na zdjęciu lub na toaletce w zaciszu sypialni.

Wystarczy „kawałek” szkła i można postawiać na stoliku kawowym lub na meblościance.

Dobre rozwiązanie w salonie gdy już leżycie leniwie na kanapie i oglądacie jakiś wystrzałowy film wtedy macie pewność że światło Was nie będzie razić po oczach. Lampki Ledowe w tym wypadku to będzie strzał w dziesiątkę.

Kawałek drutu i można puścić wodzę fantazji.

Na pewno wpadnie Wam do głowy wiele więcej pomysłów. I nie martwcie się nie musicie wbijać gwoździ w ścianę. Teraz jest tyle rzeczy na rynku typu taśmy dwustronne, masy mocujące, plasteliny itp.

Dajcie drugie życie lampkom Ledowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *