Perfumy

Giorgio Armani nowości

Giorgio Armani nowości- In love with you freeze i Stronger with you freeze.

Giorgio Armani nowości

In love with you Freeze – Giorgio Armani

– In love with you Freeze kusi delikatnymi nutami wiśni, akordami piwonii, paczuli i białego piżma,
– Zmysłowa woda perfumowana dla niej subtelnie uwodzi i otula zmysły,
– Uchwyć każdą chwilę namiętności dzięki połączeniu świeżej wiśni, delikatnej piwonii, zmysłowej paczuli, eleganckiemu białemu piżmu

Odkryj nowy kwiatowy zapach In love with you Freeze od Emporio Armani i poznaj kontynuację miłosnej sagi zapachów. Świeży, orientalny zapach idealnie oddaje podniecający dreszcz, towarzyszący najszczęśliwszym miłosnym uniesieniom, który każdego dnia jest tak samo silny jak pierwszego. In love with you Freeze to uwodzicielska, delikatna, i łagodna, ale przy tym kipiąca namiętnością woda perfumowana dla niej.

In love with you Freze to celebracja miłości i jedności, z którą uchwycisz każdy moment i sprawisz, że będzie trwał bez końca.
Subtelny, kobiecy zapach otwiera wiśniowa nuta, otulając cię świeżością, jak gdyby chcąc przy tym uchwycić tę chwilę na zawsze. Delikatne akordy piwonii wywołują uczucie radości, a paczuli i białe piżmo łączą się w orzeźwiający, czarujący zapach.

Całość zamknięta jest w eleganckim, delikatnie oszronionym flakonie, w którym ta orientalna kompozycja sprawia wrażenie zamrożonej w czasie.
Duet zapachowy In Love with You Freeze dla niej i Stronger with you Freeze dla niego to obraz harmonijnej jedności. To pociągająca para. Dwie wyzwolone jednostki. Silniejsze razem. Spryskaj skórę In love with you Freeze i przekonaj się sama.

Stronger with you freeze – Giorgio Armani

– Miejski, pełen energii i orzeźwienia zapach dla współczesnego mężczyzny
– Połączenie limonki, drzewnych akcentów, szałwii i lawendy
– Subtelna woda toaletowa dla niego

Poznaj nowy zapach Stronger with you Freeze od Emporio Armani. Woda toaletowa stworzona jest z myślą o mężczyźnie, który nie boi się podejmować ryzyka, kipi spontanicznością, elegancją i świeżością. Stronger with you Freeze to woda toaletowa, której drzewny, cytrusowy zapach przywodzi na myśl uczucie nieokiełznanego podniecenia i pożądania, tak mocno wyczuwalnego, gdy ukochana osoba znajduje sie w Twoich ramionach.

Uwodzicielsko męski, drzewny zapach otwierają świeże nuty limonki. Nuta głowy z upływem czasu ewoluuje, uwalniając elegancki, orzeźwiający zapach szałwii i lawendowy aromat. Zapach otulają akcenty drzewa i akordy bursztynu.

Oszroniony flakon skrywa w sobie kuszącą woń – cytrusowy zapach jest jak gdyby zatrzymany w czasie.
In Love with You Freeze dla niej i Stronger with you Freeze dla niego tworzą harmonijną jedność. To pociągająca para. Wyzwoleni. Silniejsi razem.
Skórę spryskaj Stronger with you Freeze i odkryj elegancki symbol miłości i bliskości.

Zapowiedz Perfum wyglądała obiecująco – Link. Teledysk przypomina mi odzwierciedlenia filmu 50 Twarzy Greya. Znając już kilka perfum Giorgio wiem że ani ja ani wy się nie rozczarujecie. Jak zapewnia producent perfumy wzbudza w nas więcej pożądania i rozbudzą wszystkie zmysły. Jestem bardzo ciekawa co znajdę w środku flakonika zarówno damskiego jak i męskiego. Więcej będę mogla powiedzieć już w krótkim czasie ale to już na Facebook – Link. Śledźcie uważnie.

Może wy już macie je w swojej kolekcji? Chętnie się dowiem waszych opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *