Codzieność

Black Friday – jak nie zwariować ?!

Sale-Black Friday

Dnia 29.11.2019 zaczynamy Czarny Piątek.

02.12.2019 Cyber Poniedziałek.

Czas wielkich wyprzedaży.

Ale chwila, chwila zacznijmy od początku. Black Friday powstał w Stanach Zjednoczonych i tak powoli małymi kroczkami dotarł do Polski. Z początku te dwa dni w roku były mało znane. Teraz na małych obrotach część z nas poznaje uroku święta z USA.

Black Friday-Czarny Piątek-to początek sezonu na zakupy przed Bożym Narodzeniem przede wszystkim w USA, ale i w Polsce. Ale dobra sprawę promocje już się rozpoczęły.

Black Friday – jak nie zwariować ?!

Nie mam pojęcia czy to chwyt marketingowy czy nie. Wiem jedno, że w tym roku chce się przekonać osobiście. Jeżeli to chwyt to proszę Was bądźmy ostrożni. Sama mam w planie ‘’coś’’ kupić, ale już z góry mam też ustalony budżet. Jeden trik, który stosuje mianowicie wchodzę na każdą stronę np. H&M, C&A, New Yorker itp. Patrzę, porównuje, żeby się nie nabić w butelkę. To nie sztuka iść na zakupy i wydać X pieniędzy. Skoro przed czarnym piątkiem sukienka kosztuje 25zl a w czarny piątek sukienka  jest przeceniona z 50zl właśnie na 25zl. Przynajmniej ja tak to widzę.

Jeżeli ktoś z was korzysta z zakupów internetowych teraz jest już Tydzień czarnego piątku na Amazonie (Black Friday Woche).

Chociaż z drugiej strony coś musi w tym być. Myślę że każdy złapię okazje dla siebie. Nie mam bladego pojęcia jak było w tamtym roku. W tym z tego co zauważyłam jest w czym wybierać.

Pokażcie mi kobietę, która nie reaguje na RABATY, PROMOCJE i Galerie Handlowe które są dłużej otwarte. Każda z nas lubi zakupy jak nie w sklepach stacjonarnych to przez Internet. Ba! Nawet jestem zdania ze mężczyźni też będą polować na okazje.  

Może macie już za sobą Black Friday? Chętnie bym się dowiedziała co? jak? I gdzie?  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *